O mnie

Mam na imię Karolina, jestem blogerką. Piszę o modzie od 2008 roku, a więc od niemal 5 lat. Sama już jakiś czas temu przekroczyłam magiczną granicę 30+ i dobrze mi z tym. Mieszkam w uzdrowiskowym mieście, a może powinnam powiedzieć miasteczku - w Inowrocławiu i na co dzień pracuję w czekoladziarni. Serwuję gościom czekoladę, kawę, domowe ciasto i desery. 

Z wykształcenia jestem technikiem ekonomistą. Z własnej nieprzymuszonej woli nie ukończyłam dwóch kierunków studiów. Może to niemądre i niepedagogiczne (jednym z kierunków była pedagogika), ale w trakcie mojego studiowania doszłam do wniosku, że są ludzie, którzy nie są stworzeni do magistra, co nie znaczy, że są  mniej inteligentni czy bardziej leniwi. Jestem jedną z takich osób - choć bez mgr przed nazwiskiem i z pokręconym CV, nie mam kompleksów w stosunku do ludzi lepiej wykształconych. Od losu dostałam niewyczerpane pokłady wyobraźni, kreatywność, słuch absolutny i nie najgorszą intuicję - i z tego staram się korzystać.

W 2008 roku coś mnie naszło i rozpoczęłam swoją przygodę z blogowaniem. Do 2012 roku prowadziłam z mniejszymi sukcesami Wybieg Kary Nie widujecie mnie w telewizjach śniadaniowych, ani w modowych magazynach, więc łatwo się domyślić, że wielka kariera dopiero przede mną. Krótko współpracowałam z Reserved, pisałam dla Luli i bloga Answear.com. Wielkim i niedoścignionym polskim wzorem modowej blogerki jest i zawsze będzie dla mnie Harel, choć moim celem jest być jak Emmanuelle Alt. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz