środa, 5 czerwca 2013

Anja Rubik - w stylu Top Model

Już za kilka godzin poznamy trzecią polską "Top model" (dwie poprzednie ledwo pamiętam). Na tą okoliczność do kraju przyleciała top modelka bez cudzysłowu - Anja Rubik. Ledwo wyszła na ulicę, a już zdążyła zachwycić. Ok., nie wszystkich - mówię za siebie. Mnie zachwyciła. Zestaw, który skomponowała, jest absolutnie genialny, a jednocześnie prosty i wygodny. Fantastycznie, że Anja postawiła na polskie marki - MMC czy Local Heroes. Dla tych, którzy w polskich metkach skrycie się kochają, ale których wciąż na nie nie stać, dobra wiadomość - podobny zestaw można stworzyć z ubrań sieciówkowych. W swoich poszukiwaniach ograniczyłam się do sieciówek dostępnych w otwartej niedawno pierwszej galerii w Inowrocławiu, więc musiałam darować sobie Zarę czy Mango, ale misja i tak zakończyła się sukcesem. Nie znalazłam jedynie czapki, która mogłaby zastąpić "Bad hair day". Może dlatego, że marzy mi się po cichu malutki butik z polskimi markami w przystępnych cenach...
Look like Anja

3 komentarze:

 1. Uwielbiam Anję Rubik <3 A co do Top Model to cieszę się, że wygrała Zuza :) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. nie podoba mi się jej twarz, ani osobowość do mnie nie przemawia, ale trzeba jej przyznać, że zawsze wygląda jak Supermodelka!

  www.izabielaa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. nie jest to najlepsza stylizacja Anji ale jest dobra, spodnie mi się szczególnie podobają ;D a co do jej osobowości to wydaje się troche zarozumiała, takie odniosłam wrażenie jak słuchałam jej wypowiedzi co do niektóych uczestniczek, no ale wyskoi poziom jest :)

  OdpowiedzUsuń